Založ si blog

Budeme poslušní, páni politici.

Čo už obyčajný občan,pracuje ak má prácu a snaží sa držať hubu aby i o túto výsadu neprišiel.Denno denne má na tanieri dezinformácie o všetkých udalostiach vo svete,zapne televízor a dozvedá sa,že nič čo počul niekde inde nieje pravda a naďalej sa nemusí znepokojovať nad takýmito malichernosťami.

Že média zamlčujú potrebné informácie o dianí vo svete a zámerne ich manipulujú iba v prospech záujmov „niekoho“.

Naše televízie a rádia(rádia,česť výnimkám) sú až presýtené gýčovytými seriálmi a výrokmi ešte neparlamentných politikov o tom ako preberú moc v „tejto krajine“,priživujú sa na všetkých možných kauzách a jediným ich cieľom je prevziať moc a vládnuť.

Je až nepochopiteľné,to že sa tu delíme na jedinečných a čistých,slušných a skorumpovaných a zlých,tento index zaviedol,tuším Kiska,tak ako mafiánský štát.

Ja nebojujem s veternými mlynmi,všetky kauzy sú iba vaším problémom,niekto na tom padne na kolená a iný bude „ten najčistejší“z toho ťažiť v nadchádzajúcich voľbách.

Nie sme ľahkovážní ani naivní,vaše invektíva zaraďujú každého vášho nevoliča k nepriateľovi vaších demagogických a intelektuálných manipulácií.

Hurá k budúcim zajtrajškom,prepáčte ale komunizmus i fašizmus sme už raz a navždy odmietli,máte v programe snáď iný izmus?

Každý človek je snáď čestný a úprimný,no mnoho politikov a hlavne tých najvyššie postavených ho privádza do rozpakov,či postavenia manipulácie osobnosti.

Zažili sme toho,na tento malý štát veľmi veľa a chráňme si to,čo sme chceli aby bolo dedičstvo pre naších potomkov.

Zostaňme slobodní.

30.10.2019

Človek,občan a vytvárajúci člen spoločenstva ,mysliací článok reťazca tvoriacého hodnoty a bohatstvo každého národa,kultúry a jeho dejín je takticky odsúvaný a nepotrebný na okraj spoločnosti.Jeho viac »

Zraniteľnosť naších myšlienok.

03.10.2019

V dnešnej dobe je veľmi ťažko rozoznateľná účeľnosť politických reklám,nezainteresovaný občan ani možno nevníma agresivitu a vplyv na svoj mozog,na svojé podvedomé myslenie. Totálna viac »

Manipulátori myslenia naších detí.

26.09.2019

Aspoň v ich hlavách,vyvolení sú z psychologického hľadiska"predurčení".Na všetko čo im poskytne ich okolie,no oni sa tomu za žiadnú cenu nebránia,konajú a navonok chcú všetkým pomáhať,lebo viac »

kolumbia protest demonštrácia

Počas protestov v Kolumbii zahynuli najmenej traja ľudia

22.11.2019 22:54

Demonštranti vyjadrovali nesúhlas s údajnými plánmi vlády zvýšiť vek odchodu do dôchodku a znížiť minimálnu mzdu pre mladých ľudí.

Ján Kuciak, námestie SNP bratislava

Medzinárodná novinárska organizácia poskytne dáta k vražde Kuciaka

22.11.2019 21:37

Medzinárodná novinárska organizácia Projekt na sledovanie korupcie a organizovaného zločinu (OCCRP) uviedla, že 57 terabajtov dát poskytne zodpovedným médiám.

Andrea Kalavská

SaS vyzýva Kalavskú, aby vysvetlila miliónové dotácie pre ziskové nemocnice

22.11.2019 20:06

Šéfka rezortu podľa strany SaS udelila finančnú injekciu v podobe 14 mil. eur pre päť akciových spoločností.

apollo, dunaj, bratislava

Polícia prehľadávala miesto, kde našli v Bratislave zabitú mladú Violu

22.11.2019 18:37

V pondelok 11. novembra ráno našli okoloidúci v kríkoch ležať 34-ročnú Violu M., ktorá bola učiteľkou v jednej z bratislavských jazykových škôl.

dodo1960anna

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 8479x
Priemerná čítanosť článkov: 942x

Autor blogu

Kategórie